Kárrendezési referens

Allianz Hungária Zrt.
  • Kik vagyunk mi?
  • Kit keresünk?
  • Főbb feladatok
  • Elvárásaink
Image description

SHOW MORE SHOW LESS DETAILS
Description
Description

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre keres Kárrendezési referenst.

Területünk feladata, hogy biztosítsuk a kárrendezési szolgáltatást vállalati Ügyfeleink számára és egy káresemény során szakmai segítséget nyújtsunk a gyors helyreállításban, a kárt szenvedett személy kártérítésében. Ismered az értékesítést, az állománykezelést, a szerződési feltételeket? Szívesen részt vennél a folyamat további részében?

  •  Beszállítókkal (gépjármű javítók, szervizek) való kapcsolattartás
  • Szerződések, kondíciók monitorozása, feltételek tárgyalásában való részvétel
  • Gépjármű károkkal kapcsolatos panaszügyek kezelésében való részvétel
  • A szerződött partnerekkel kapcsolatos kárrendezési folyamatok fejlesztésében, aktualizálásában való részvétel
  • Folyamatos kapcsolattartás az érintett társterületekkel és az anyavállalattal
  • Elemzések, értékelések, statisztikák elkészítése
  • Aktív közreműködés a területet érintő helyi és nemzetközi rendezvényeken
  •  Felsőfokú, gépészmérnöki végzettség vagy középfokú végzettség járműjavítási területen szerzett tapasztalattal
  • Biztosítási ismeretek, kárrendezési, folyamatszervezési tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Magabiztos személyiség, jó kommunikációs- és előadói készség
  • Innovatív attitűd, önállóság, proaktív, dinamikus személyiség
  • Tanulási hajlandóság
  • 1-3 éves biztosítónál, gépjármű kárrendezés területén szerzett tapasztalat