Gyakornok mezőgazdasági területre

A munkakört betöltötték, a hirdetés már nem aktív.
  • Kik vagyunk mi?
  • Kit keresünk?
  • Főbb feladatok
  • Képességek és tapasztalatok
Image description

SHOW MORE SHOW LESS DETAILS
Description
Description
Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre keres gyakornokot mezőgazdasági területre.

Vállalati kárrendezés: Feladata a vállalati biztosítási termékekkel kapcsolatos kárrendezési szolgáltatás biztosítása. Gyakornokként részt vehetsz mezőgazdasági kárrendezéssel kapcsolatos munkafolyamatainkban, megismerheted a magyar kárenyhítési rendszerhez kapcsolódó biztosítások szolgáltatási megoldásait.

A program keretében mezőgazdasági kárrendezésre keresünk gyakornokokat.  A közös munka során lehetőséged nyílik arra, hogy a tanulmányaidat a gyakorlatban szélesítsd azáltal, hogy:

  • Megismerheted a társaságunk által értékesített mezőgazdasági termékek széles palettáját
  • Bekapcsolódhatsz a mezőgazdasági kárrendezés munkájába
  • Az agráriumhoz kapcsolódó kártérítési gyakorlati alkalmazására nyílik lehetőséged (Területünk piacvezetőként széles körű kitekintést nyújt mezőgazdasági kárenyhítési megoldásokra Partnerei és az Allianz csoportbeli kapcsolatrendszerén keresztül.)
  • Lehetőséget kaphatsz kipróbálni és fejleszteni szakmai felkészültségedet, kommunikációs képességeidet is
  • Megismerheted Magyarország piacvezető biztosítójának működési folyamatait
  • Betekintést nyerhetsz az adott terület feladataiba
  • Kihívást jelentő, változatos feladatokat végezhetsz
  • Elismert, nagy tapasztalattal rendelkező vezetőktől tanulhatsz
  • Lelkes, dinamikus csapat részese lehetsz

Mennyi ideig tart?

A program 6 hónapra szól.

Mikor kezdődik a program?

Megegyezés szerint március – április hónapban.

Hogyan épül fel a program?

A gyakorlat során az adott terület szakértőjének irányítása alatt önállóan végzed majd munkádat, és egyre összetettebb feladatok elvégzésén keresztül nyersz mind teljesebb képet az adott terület működéséről. Természetesen a kollégák is folyamatosan segítik egyéni fejlődésed, de a szorgalmadra és nyitottságodra is szükséged lesz. Az adott területen kívül a kapcsolódó társterületek munkájába is bepillantást nyerhetsz majd.

Hogyan történik a kiválasztás?

Ha úgy érzed, hogy megfelelsz a munkakör követelményeinek, és szívesen részt vennél a terület munkájában, szakmai önéletrajzod a www.allianz.hu Karrier oldalán, a pozíció leírása alatt található „Jelentkezem” gombra kattintva küldheted el.

Az elvárásoknak megfelelő pályázók személyes interjún vesznek részt, ahol a terület vezetőjével és a HR Toborzási-kiválasztási szakértőjével találkoznak. A kiválasztás eredményéről minden jelentkezőt tájékoztatunk, a sikeres jelöltekkel pedig egyénileg egyeztetünk a kezdés időpontjáról.

A jövőd a Te kezedben van!

Téged keresünk, ha
  • Egyetemi hallgató vagy és mezőgazdasági tanulmányokat folytatsz - illetve egyetemi tanulmányaidat éppen befejezted
  • Szívesen megismerkednél a biztosítás világával a gyakorlatban is
  • Szereted átlátni, megérteni a komplex folyamatokat
  • Legalább középszinten beszélsz angolul
  • Pontosan végzed munkádat, és felelősséget vállalsz érte
  • Magabiztos MS Office tudásod van