Folyamatfejlesztő (kárrendezési területre)

2020. 02. 17.
  • Kik vagyunk mi?
  • Kit keresünk?
  • Főbb feladatok
  • Elvárásaink
Image description

SHOW MORE SHOW LESS DETAILS
Description
Description
Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre keres Folyamatfejlesztőt (kárrendezési területre).
  • A kárrendezési folyamatok fejlesztésében, aktualizálásában való részvétel
  • Innovatív, digitális kárrendezési megoldások működésének kidolgozása, felügyelete, fejlesztése
  • A nem-élet kárrendezési terület szakmai támogatása (a munkatársak tájékoztatása az aktualitásokkal kapcsolatban, oktatások biztosítása, segédanyagok készítése)
  • A terület működésének folyamatos javítása, felülvizsgálata, egyszerűsítése (folyamatoptimalizálás)
  • Folyamatos kapcsolattartás a társterületekkel (pl. IT, Belső ellenőrzés, Jog, Compliance)
  • Eseti jelleggel elemzések, értékelések, statisztikák elkészítése
  • Felsőfokú gazdasági végzettség, IT affinitás
  • Folyamatok fejlesztésében, szervezésében való tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Kiváló kommunikációs- és prezentációs készség
  • Logikus gondolkodás, összefüggések gyors felismerése
  • Innovatív attitűd, önállóság, tanulási hajlandóság
  •  Minimum 1-2 éves, biztosítási tapasztalat, a nem-életbiztosítási folyamatok ismerete
  • Folyamatmenedzsmentben, projektmunkában szerzett tapasztalat