Compliance munkatárs

A munkakört betöltötték, a hirdetés már nem aktív.
  • Kik vagyunk mi?
  • Kit keresünk?
  • Főbb feladatok
  • Elvárásaink
Image description

SHOW MORE SHOW LESS DETAILS
Description
Description
Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre keres Compliance munkatársat.
  • A társaság értékesítési compliance programjában történő részvétel
  •  A társaság viselkedési kódexében foglaltak betartatása, a jogszabályi és belső szabályzatokban foglalt követelmények megsértésének megelőzésével és vizsgálatával kapcsolatos intézkedéseinek végzése
  • Részvétel az oktatási anyagok kidolgozásában, a tudatosság növelésére irányuló tevékenységekben
  • A biztosítási törvényben előírt compliance vizsgálatokban, biztosítási termékekkel kapcsolatos compliance tevékenységben történő részvétel
  • Felsőfokú végzettség (jogi vagy gazdasági területen szerzett diploma előny!)
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Megbízható, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Feladatorientáltság, önállóság, rugalmasság
  • Compliance területen szerzett tapasztalat
  • Biztosítási területen szerzett tapasztalat