Auditor

Allianz Hungária Zrt.
  • Kik vagyunk mi?
  • Kit keresünk?
  • Főbb feladatok
  • Elvárásaink
Image description

SHOW MORE SHOW LESS DETAILS
Description
Description
Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre keres Auditort.
  • A társaság működésének és belső kontroll rendszerének (a kockázatkezelési, a kontroll- és az irányítási folyamatok) átvilágítása, hatékonyságának értékelése
  • Az éves, tervezett vizsgálatok elvégzése, az eredmények dokumentálása és prezentálása
  • Előremutató javaslatok megfogalmazása a társaság folyamatainak, működésének javítása érdekében
  • Részvétel régiós szintű, nemzetközi vizsgálatokban
  • Egyedi vizsgálatokban való közreműködés, szakvélemények kiadása
  • A javaslatok teljesülésének utánkövetése
  • A társterületekkel való folyamatos és hatékony kapcsolattartás
  • 2-5 év biztosítási vagy pénzügyi területen eltöltött tapasztalat (1-2 éves tapasztalattal rendelkező, junior jelöltek jelentkezését is várjuk)
  • Felsőfokú végzettség (kiemelten pénzügyi, gazdasági vagy informatikai területen szerzett diploma)
  • Aktív angol nyelvtudás (fluent business)
  • Pénzügyi/biztosítói működés ismerete
  • Kiváló kockázatértékelési és elemzési készség
  • Lényeglátás, folyamatszemlélet
  • Strukturált gondolkodás, kiemelkedő problémamegoldó készség
  • Határozottság, lendületes munkavégzés
  • Jó kommunikációs és együttműködési képesség
  • Életbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Befektetési ismeretek
  • Informatikai vagy digitális affinitás, adatbányászati tapasztalat