Aktuárius (Életbiztosítási terület)

2020. 02. 17.
  • Kik vagyunk mi?
  • Kit keresünk?
  • Főbb feladatok
  • Elvárásaink
Image description

SHOW MORE SHOW LESS DETAILS
Description
Description

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre keres Aktuáriust (Életbiztosítási terület).

  •  Életbiztosítási aktuáriusi modellek használata, fejlesztése
  • Biztosítástechnikai tartalékok kalkulációja, elemzése
  • Az IFRS 17 bevezetésével kapcsolatos feladatok támogatása
  • Nemzetközi projektekben való aktív részvétel
  • Felsőfokú aktuáriusi/matematikusi/pénzügyi/közgazdasági végzettség
  • Angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Erős számítástechnikai ismeretek
  • Jó elemzőkészség, analitikus gondolkozás
  • Életbiztosítási aktuáriusi területen szerzett tapasztalat
  • Solvencia II, IFRS 17 standard ismerete
  • Jó kommunikációs- és prezentációs képesség
  • Rugalmasság, mobilitás (utazási hajlandóság külföldi projektek kapcsán)