Ügyviteli munkatársat keresünk

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti központjába keres ügyviteli munkatársat.

Allianz - Szakmai asszisztens

A németországi központú Allianz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója. Több mint 70 országban 140 000 munkatársunk áll közel 86 millió ügyfelünk rendelkezésére.

A nemzetközi Allianz Csoport tagjaként az Allianz Hungária Zrt. a magyar biztosítási piac piacvezető biztosítója. Sokszoros Superbrands és Business Superbrands díjasak vagyunk, ügyfeleink pedig folyamatosan honorálják az ügyfélközpontúság és a digitalizáció terén végzett törekvéseinket, így az Allianz az ügyfélkiszolgálást és innovációt díjazó közönségszavazások állandó dobogós helyezettje.

A szakmai elismerések mellett ugyanakkor munkatársaink megbecsülését is kiérdemeltük:  Legjobb Munkahely címmel jutalmaztak minket.

Főbb feladatok

  • A vállalati vagyon és felelősségi, valamint a nemzetközi gépjármű kárrendezési ágazatok támogatása, back-office feladatok ellátása: többek között új károk rögzítése, elsődleges fedezetvizsgálat, továbbá a csoport hatáskörébe tartozó visszaigazolások kiküldése
  • Az Ügyvitel-támogatási csoporthoz tartozó postafiókok kezelése, a beérkező dokumentumok, levelek szortírozása: a megfelelő ágazatok, ügyintézők részére történő eljuttatása, meglévő káranyagok irattárazása
  • Visszkereseti követelésekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása, nyilvántartások vezetése, levelezések lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a külső és belső partnerekkel

Elvárásaink

  • Felsőfokú végzettség
  • Számítástechnikai ismeretek (Excel)
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Pontosság, precizitás
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Angol és/vagy német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)