Ügyfélszolgálati munkatársat keresünk

Az Allianz Hungária Nyugdíjpénztár budapesti munkavégzéssel keres Ügyfélszolgálati munkatársat.

Allianz - Ügyfélkapcsolati munkatárs

Feladatok

  • A központi ügyfélszolgálatra beérkező telefonos megkeresések kezelése, kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Személyes ügyfélszolgálati ügyintézés, panaszügyek kezelése, válaszadás
  • Beérkező levelek, e-mailek megválaszolása
  • Pénztári termékek értékesítése
  • Együttműködés és rendszeres kapcsolattartás a társterületekkel

Elvárásaink

  • Középfokú végzettség
  • Ügyfélszolgálati, értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód és pozitív hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó képesség
  • Türelmes, nyitott személyiség
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés, monotonitás-tűrés
  • Megbízhatóság, rugalmasság

Előnyt jelenet

  • Nyugdíj- és egészségpénztári ismeret előny