Területi képviselőt keresünk

Az Allianz Nyugdíjpénztár kelet-magyarországi munkavégzésre keres területi képviselőt

Feladatok

  • Meglévő ügyfélkör, kiemelt üzleti partnerek rendszeres látogatása, ügyfél-kapcsolattartás
  • Új ügyfelek felkutatása, ügyféltanácsadás
  • Belső- és külső értékesítési hálózat rendszeres látogatása, eseti oktatása
  • Az értékesítési tevékenység támogatása, az értékesítési csatornák szerzési hatékonyságának, növelése
  • Az értékesítési hálózat munkáját érintő új információk átadása, az érdekeltségi rendszer ismertetésében, értelmezésében való részvétel
  • Teljesítmények, értékesítési eredmények folyamatos nyomon követése
  • Az ügyfelektől és az értékesítési területtől szerzett tapasztalatok, problémák, igények továbbítása az illetékes szakterületek felé (termékfejlesztés, képzés), részvétel a megoldások kidolgozásában
  • Visszajelzés a megbízó részére, együttműködés és rendszeres kapcsolattartás

Elvárásaink

  • Legalább 2 éves tapasztalat nyugdíjpénztári, biztosítási vagy banki értékesítés, értékesítés-támogatás területén
  • B kategóriás jogosítvány és a saját autó (a munkakör betöltésének alapfeltétele)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Jó kommunikációs- prezentációs- és szervező készség,
  • Proaktivitás, önálló munkavégzés, határozottság,
  • Eredmény orientált, innovatív személyiség

Előnyt jelent

  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás
  • Felsőfokú gazdasági végzettség

Munkavégzés feltételei

  • Megbízási szerződésen alapuló együttműködés (egyéni vállalkozói, vagy egyéb társasági forma megléte szükséges)
  • Saját gépjármű használat