Termékmenedzser

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre keres termékmenedzsert.

Allianz - Termekmenedzser

Főbb feladatok

  • Új lakossági gépjármű-biztosítási termékek fejlesztése, bevezetése, a szerződési feltételek meghatározása
  • Egyedi szerződéses konstrukciók kialakítása
  • Termékmenedzselés, illetve a különböző értékesítési csatornák közvetett és közvetlen támogatása
  • Aktív szakmai kapcsolat a társterületekkel
  • Az anyavállalattal közös projektekben való részvétel

Elvárásaink

  • Felsőfokú gazdasági, műszaki vagy jogi végzettség
  • Minimum 1-2 éves, biztosítási termékfejlesztési tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Határozottság, lendületes munkavégzés
  • Kreatív, innovatív személyiség