Termékmenedzser

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre keres Termékmenedzsert.

Allianz - Termekmenedzser

A németországi központú Allianz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója. Több mint 70 országban 140 000 munkatársunk áll közel 86 millió ügyfelünk rendelkezésére.

A nemzetközi Allianz Csoport tagjaként az Allianz Hungária Zrt. a magyar biztosítási piac piacvezető biztosítója. Sokszoros Superbrands és Business Superbrands díjasak vagyunk, ügyfeleink pedig folyamatosan honorálják az ügyfélközpontúság és a digitalizáció terén végzett törekvéseinket, így az Allianz az ügyfélkiszolgálást és innovációt díjazó közönségszavazások állandó dobogós helyezettje.

A szakmai elismerések mellett ugyanakkor munkatársaink megbecsülését is kiérdemeltük:  Legjobb Munkahely címmel jutalmaztak minket.

Főbb feladatok

  • Az ügyfél és üzleti információk alapján versenyképes termékajánlatok kidolgozása a vállalat stratégiájával összhangban
  • A termékfejlesztések önálló menedzselése
  • A meglévő termékek egy részének menedzselése, a piaci változások és ügyféligények megváltozásának követése
  • Az értékesítési terület életbiztosítási termékekkel kapcsolatos oktatásához szükséges anyagok előállítása
  • Életbiztosítási termékekkel kapcsolatos oktatások tartása
  • Kockázatvállalással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Panaszkezelés támogatása

Elvárásaink

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • 1-3 éves tapasztalat pénzügyi termékek fejlesztésében vagy menedzsmentjében
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Kezdeményező és tettrekész hozzáállás
  • Eredményorientáltság

Előnyt jelent

  • Gazdasági/jogi/aktuáriusi végzettség
  • Életbiztosítási termékfejlesztési tapasztalat