Szolgáltatás menedzsert keresünk

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre keres szolgáltatás menedzsert.

Allianz - Termékportfólió elemző

Főbb feladatok

  • Kiszervezett IT tevékenységek és szolgáltatások feletti napi ellenőrzés biztosítása
  • Szolgáltatási szint kiesés vagy eltérés esetén eszkalálás, beavatkozás, megoldási folyamatban való részvétel, támogatás és dokumentálás
  • Szolgáltatás elvárási (KPI) rendszer kialakításában és módosításában való részvétel
  • Szolgáltatási szintek külső/belső partnerekkel történő egyeztetése, korrigálása, visszacsatolása, anyavállalattal történő kapcsolattartás a csoport szintű szolgáltatások esetén
  • Kiemelt informatikai projektek és fejlesztések támogatása
  • Eseti és rendszeres üzleti alkalmazásokkal és infrastruktúra szolgáltatással kapcsolatos szolgáltatási (SLA) riportok és szolgáltatási (SLA) szint mutatók ellenőrzése, számítása, kommunikálása

Elvárásaink

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 1-5 éves, hasonló területen, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Általános irodai szoftverek, MS Office programok magabiztos, felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
  • Jó szervező-, problémamegoldó képesség, gyakorlatias, folyamatszemléletű gondolkodás
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés