Szerződéskezelési munkatársat keresünk határozott időre

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre keres Szerződéskezelési munkatárs (határozott idejű munkaszerződéssel, 2019. december 31-ig)

Allianz - Szerződéskezelési munkatárs

Főbb feladatok

  • Szakreferensek támogatása az új szerződések előkészítésében és módosításában
  • Ajánlatkérések rögzítése
  • Aktív közreműködés a meglévő állományok megújításában és a módosítások kezelésében
  • Díjkínálatok készítése

Elvárásaink

  • Középfokú végzettség
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Monotónia tűrés
  • Pontosság, precizitás
  • Gyors tanulási készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyt jelent

  • Biztosítónál szerzett tapasztalat, vagy értékesítési tapasztalat előny