Szakmai asszisztens munkatársat keresünk (A hirdetés lejárt.)

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti központjába keres szakmai asszisztenst (kárrendezési terület).

Allianz - Szakmai asszisztens

A németországi központú Allianz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója. Több mint 70 országban 140 000 munkatársunk áll közel 86 millió ügyfelünk rendelkezésére.

A nemzetközi Allianz Csoport tagjaként az Allianz Hungária Zrt. a magyar biztosítási piac piacvezető biztosítója. Sokszoros Superbrands és Business Superbrands díjasak vagyunk, ügyfeleink pedig folyamatosan honorálják az ügyfélközpontúság és a digitalizáció terén végzett törekvéseinket, így az Allianz az ügyfélkiszolgálást és innovációt díjazó közönségszavazások állandó dobogós helyezettje.

A szakmai elismerések mellett ugyanakkor munkatársaink megbecsülését is kiérdemeltük:  Legjobb Munkahely címmel jutalmaztak minket.

Főbb feladatok

  • Szakmai jelentések, riportok, prezentációk készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a társterületekkel, külső partnerekkel
  • Részvétel az anyavállalattal történő együttműködésben
  • A terület teljes körű adminisztratív támogatása
  • Pénzügyi terület támogatása

Elvárásaink

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Adminisztratív területen szerzett 1-2 éves tapasztalat előny
  • Proaktív, dinamikus személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • MS Office felhasználó szintű ismerete