Senior számviteli munkatársat keresünk

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre keres Senior számviteli munkatársat.

Allianz - Számviteli - pénzügyi munkatárs

A nemzetközi Allianz Csoport tagjaként az Allianz Hungária Zrt. a magyar biztosítási piac piacvezető biztosítója. Sokszoros Superbrands és Business Superbrands díjasak vagyunk, ügyfeleink pedig folyamatosan honorálják az ügyfélközpontúság és a digitalizáció terén végzett törekvéseinket, így az Allianz az ügyfélkiszolgálást és innovációt díjazó közönségszavazások állandó dobogós helyezettje.

A szakmai elismerések mellett ugyanakkor munkatársaink megbecsülését is kiérdemeltük:  Legjobb Munkahely címmel jutalmaztak minket.

Főbb feladatok

  • Regionális projektek teljes körű menedzselése
  • Rendszerbevezetések szakmai támogatása és teljes körű koordinációja
  • Nemzetközi számviteli standardok implementálásában való részvétel (IFRS 17, IFRS 9)
  • Az anyavállalattal illetve a társterületekkel való szoros kapcsolattartás
  • Rendszeres riportok, jelentések készítése

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 4-5 éves, pénzügy, számvitel területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Proaktivitás, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • Audit területen szerzett tapasztalat