Senior számviteli munkatársat keresünk

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre keres Senior számviteli munkatársat.

Allianz - Számviteli - pénzügyi munkatárs

A németországi központú Allianz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója. Több mint 70 országban 140 000 munkatársunk áll közel 86 millió ügyfelünk rendelkezésére.

A nemzetközi Allianz Csoport tagjaként az Allianz Hungária Zrt. a magyar biztosítási piac piacvezető biztosítója. Sokszoros Superbrands és Business Superbrands díjasak vagyunk, ügyfeleink pedig folyamatosan honorálják az ügyfélközpontúság és a digitalizáció terén végzett törekvéseinket, így az Allianz az ügyfélkiszolgálást és innovációt díjazó közönségszavazások állandó dobogós helyezettje.

A szakmai elismerések mellett ugyanakkor munkatársaink megbecsülését is kiérdemeltük: Legjobb Munkahely címmel jutalmaztak minket.

Főbb feladatok

  • Havi zárási feladatok ellátása
  • Beszámolók készítése
  • Kisebb, lokális projektek irányítása
  • Kapcsolattartás társterületekkel, tulajdonossal, rendszeres és ad hoc riportok, adatszolgáltatások készítése

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi/számviteli/gazdasági végzettség
  • IFRS-területen szerzett tapasztalat
  • Multinacionális nagyvállalatnál szerzett 4-5 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Erős számítógépes ismeretek (főként Excel)
  • Pontosság, precizitás
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • Biztosítótársaságnál szerzett tapasztalat