Senior kontroller munkatársat keresünk

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre keres senior kontrollert.

Allianz - Számviteli - pénzügyi munkatárs

Főbb feladatok

  • Eredmény- és költségtervezés
  • Aktuális eredmény elemzése (magyar számvitel és IFRS szerint), terv/tény összehasonlítás, eltérés elemzése, költségelemzés
  • Menedzsment riport, eredmény forecast készítése
  • Kapcsolattartás társterületekkel, tulajdonossal, rendszeres és ad hoc riportok, adatszolgáltatások készítése
  • Adatbázisok lekérdezése, scriptek írása, részvétel üzleti specifikációk készítésében
  • Döntéselőkészítő elemzések felsővezetés részére

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi/közgazdasági/aktuáriusi végzettség
  • Minimum 4 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Office, SAP, SQL)
  • Folyékony angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Pontosság, precizitás
  • Innovatív attitűd, kezdeményezőkészség
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség
  • Analitikus gondolkozás

Előnyt jelent

  • Multinacionális nagyvállalatnál vagy biztosítótársaságnál szerzett tapasztalat
  • SAP (R3, BW), PL SQL, VBA ismeret
  • IFRS számviteli sztenderdek ismerete