Senior értékesítési adminisztrátor

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre keres Senior értékesítési adminisztrátort.

Allianz - Szakreferens

Feladatok

    • Az értékesítési rendszerekkel és a napi üzletmenettel kapcsolatos informatikai igények/problémák nyomon követése
    • Külső stratégiai partnerekkel szoros együttműködés, beérkező igényekkel kapcsolatos feladatok koordinálása, adminisztratív feladatok ellátása
    • Új funkciókat bevezető kommunikációs és oktató anyagok publikálásának felügyelete
    • Üzleti rendszerekhez kapcsolódó riportok, elemzések készítése
    • Folyamatos kapcsolattartás a társterületekkel

Elvárásaink

    • Felsőfokú végzettség
    • 2-3 éves, hasonló területen, biztosítónál szerzett szakmai tapasztalat
    • MS Office programok felhasználói szintű ismerete, informatikai affinitás
    • Jó szervező-, problémamegoldó képesség, gyakorlatias gondolkodás
    • Határozott, pontos, lendületes, önálló munkavégzés
    • Proaktivitás, jó kommunikációs készség
    • Kreatív, innovatív személyiség

Előnyt jelent

    • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
    • Projekt koordinátori tapasztalat
    • Angol nyelvtudás