Részmunkaidős aktuáriust keresünk

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre keres részmunkaidős aktuáriust.

Allianz - Aktuárius

Feladatok

  • Egyedi termékigényekhez kapcsolódó árazási feladatok ellátása
  • Üzletági portfólió rendszeres elemzése
  • Részvétel az aktuáriusi modellek működtetésében
  • Angol nyelvű jelentések, riportok készítésében való aktív közreműködés
  • Részvétel az informatikai környezet fejlesztésében, karbantartásában

Elvárásaink

  • Felsőfokú aktuáriusi/matematikusi/természettudományos vagy mérnöki végzettség
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, számítástechnikai érdeklődés
  • Angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Jó elemzőkészség

Előnyt jelent

  • 0-3 éves, munkatapasztalat
  • Adatbázis-kezelési tapasztalatok