Rendszerszervezőt keresünk

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti központjába keres rendszerszervezőt.

Allianz - Rendszerszervező

Főbb feladatok

  • Üzleti alkalmazásokkal, folyamatokkal kapcsolatos fejlesztési igények specifikálása, dokumentálása, változások támogatása, szükséges fejlesztések menedzselése
  • Részvétel a fejlesztések, módosítások tesztelésében, szervezői teszt végrehajtása és a felhasználói tesztelések támogatása
  • Régiós projektekben informatikai megvalósítások támogatása
  • Üzleti alkalmazás hibák és incidensek megoldásának támogatása
  • Üzleti alkalmazások paraméterezési és riportkészítési feladatainak ellátása
  • Kapcsolattartás a külső rendszerfejlesztőkkel, a felhasználói területekkel, valamint az érintett üzleti társterületekkel

Elvárásaink

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 1-5 éves, hasonló területen, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Általános irodai szoftverek, MS Office programok magabiztos, felhasználói szintű ismerete
  • Nagyvállalati informatikai rendszerek szervezésében szerzett tapasztalat
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
  • Jó szervező-, problémamegoldó képesség, gyakorlatias, folyamatszemléletű gondolkodás
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • PL/SQL és Oracle adatbázis ismeretek (adatbázis-tervezés és kezelés)