Online értékesítés támogatót keresünk

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti központjába keres online értékesítés támogatót.

Allianz - Értékesítés támogató

A németországi központú Allianz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója. Több mint 70 országban 148 000 munkatársa áll közel 83 millió ügyfele rendelkezésére.

Az Allianz Hungária Zrt. 2015-ben elnyerte a Legjobb Munkahely címet. A nemzetközileg élen járó Allianz Csoport tagjaként a hazai biztosítási piac meghatározó szereplője. Többszörös Superbrands és Business Superbrands díjas, háromszoros Best of Call Centers díjas a GfK Hungária Piackutató Intézet Top 10 Call Center versenyében a biztosítók között, valamint 2014-ben az "Az Év Fogyasztóbarát Biztosítója" cím tulajdonosa.

Feladatok

Online értékesítés üzleti folyamatainak, felületeinek kialakításában, optimalizálásában való részvétel:

    • A Társaság online értékesítési feladataiban projektmenedzseri feladatok ellátása
    • A tervezés során az elvárt termék megfelelő szintű leírása az IT területtel együttműködve (brief, drótváz, folyamatleírás, üzleti specifikáció)
    • A megvalósítás során kapcsolattartás grafikussal, webfejlesztővel és az érintett társterületekkel, a fejlesztés nyomon követése
    • Megvalósítás koordinálása, utókövetési feladatok ellátása
    • Piaci innovációk folyamatos nyomon követése, elemzése
    • Rendszeres jelentések készítése

Elvárásaink

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Pénzügyi és informatikai ismeretek
  • Néhány éves releváns szakmai tapasztalat (projekttapasztalat, online fejlesztési munkakörnyezetben szerzett tapasztalat) előny
  • Adminisztrációs, riporting vagy vezetéstámogatási területen szerzett gyakorlat
  • Proaktivitás, jó kommunikációs készség, analitikus gondolkodás, csapatmunka
  • Az Internet technológiák, social media platformok felhasználói oldali ismerete és aktív használata előnyt jelent

Amit kínálunk

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a munkakör követelményeinek, önéletrajzát és motivációs levelét - a fizetési igény feltüntetésével - az alábbi e-mail címen várjuk:

E-mail: karrier@allianz.hu