Műszaki kárszakértő

Allianz - Műszaki kárszakértő

A németországi központú Allianz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója. Több mint 70 országban 148 000 munkatársa áll közel 83 millió ügyfele rendelkezésére.

Az Allianz Hungária Zrt. 2015-ben elnyerte a Legjobb Munkahely címet. A nemzetközileg élen járó Allianz Csoport tagjaként a hazai biztosítási piac meghatározó szereplője. Többszörös Superbrands és Business Superbrands díjas, háromszoros Best of Call Centers díjas a GfK Hungária Piackutató Intézet Top 10 Call Center versenyében a biztosítók között, valamint 2014-ben az "Az Év Fogyasztóbarát Biztosítója" cím tulajdonosa.

Jelenleg a Nemzetközi, vállalati kárrendezés és regressz központunk Vagyon kárrendezési ágazatához keresünk megbízási szerződéssel műszaki kárszakértőt.

Főbb feladatok

  • Ipari, illetve kis-és középvállalatok vagyon kárainak műszaki összegszerűsítése
  • Helyszíni szemle elvégzése: kárkép, károsodott vagyontárgyak, műszaki jellemzők beazonosítása
  • Kifizetési javaslatok, műszaki állásfoglalások készítése
  • Kárenyhítési és kármegelőzési javaslatok kidolgozása
  • A kárfelmérés során tapasztaltak dokumentálása és rendszerekben történő rögzítése
  • Társterületekkel való folyamatos kapcsolattartás és visszajelzés

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Gyártásban, termelésben, tervezésben szerzett műszaki tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Biztosítástechnikai, jogi és gazdasági ismeret előny
  • Angol, német nyelvismeret előny

Munkavégzés feltételei

  • Megbízási szerződésen alapuló együttműködés (egyéni vállalkozói, vagy egyéb társasági forma megléte szükséges),
  • Saját gépjármű használat
  • Részmunkaidős rendelkezésre állás

Amit kínálunk

  • teljesítményalapú értékelés
  • egyéni felelősség

Munkavégzés helye:

  • Budapest
  • Pest megye
  • Vas megye
  • Nógrád megye
  • Heves megye

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a követelményeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi email címre: karrier@allianz.hu