Munkaügyi ügyintéző

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre keres Munkaügyi ügyintézőt.

Allianz - Életbiztosítási szakkezelési munkatárs (kárügyintéző)

Főbb feladatok

  • TB kifizetőhelyi és nem kifizetőhelyi feladatok teljes körű ellátása, ügyintézés, ellenőrzés, adatszolgáltatások elkészítése
  • Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása, havi adóbevallás ellenőrzése
  • Munkaügyi feladatok (pl: be- és kiléptetéssel kapcsolatos ügyintézés, munkaszerződések, munkaviszonyt megszüntető dokumentumok elkészítése)
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a munkavállalókkal

Elvárásaink

  • Legalább középfokú végzettség és TB ügyintéző/szakelőadó, bérszámfejtő képesítés
  • Legalább 3 év aktív kifizetőhelyi gyakorlat
  • Mt., TB, valamint a kapcsolódó szabályok átfogó, naprakész ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontosság, precizitás és nagyfokú önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség, egyéb szakirányú képzettség, képesítés
  • SAP HR ismeret
  • Angol nyelvtudás