Mezőgazdasági kockázatvállaló

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre keres Mezőgazdasági kockázatvállaló munkatársat.

Allianz - Kockázat-menedzsment folyamatelemző

A németországi központú Allianz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója. Több mint 70 országban 140 000 munkatársunk áll közel 86 millió ügyfelünk rendelkezésére.

A nemzetközi Allianz Csoport tagjaként az Allianz Hungária Zrt. a magyar biztosítási piac piacvezető biztosítója. Sokszoros Superbrands és Business Superbrands díjasak vagyunk, ügyfeleink pedig folyamatosan honorálják az ügyfélközpontúság és a digitalizáció terén végzett törekvéseinket, így az Allianz az ügyfélkiszolgálást és innovációt díjazó közönségszavazások állandó dobogós helyezettje.

A szakmai elismerések mellett ugyanakkor munkatársaink megbecsülését is kiérdemeltük:  Legjobb Munkahely címmel jutalmaztak minket.

Feladatok

  • Mezőgazdasági vállalkozások növény-, állat- és vagyonbiztosítási módozatainak kockázatvállalása (beérkező biztosítási igények elbírálása)
  • Értékesítési csatornák (ügynökök, alkuszok), ill. a tevékenységhez kapcsolódó szervezetek szakmai támogatása
  • Szakmai javaslatok kidolgozása a termékfejlesztés részére

Elvárásaink

  • Felsőfokú agrárgazdasági, vagy agármérnöki végzettség
  • Középszintű Microsoft Office felhasználói ismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó és stressz tűrő képesség
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előny

  • Biztosítási területen szerzett tapasztalat