Osztályvezető (marketing és kommunikáció területre)

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre keres osztályvezetőt (marketing és kommunikáció területre).

Allianz - Szakmai asszisztens

Főbb feladatok

  • Az Allianz és a külső/belső környezete közötti kommunikációs kapcsolatok alakítása, PR kommunikációs tevékenységek koordinálása
  • A társaság kommunikációs céljainak aktív támogatása, megvalósítása: Corporate kommunikációs feladatok tervezése, kivitelezése és a végrehajtás koordinációja (külső szereplők)
  • A CSR stratégia és az önkéntes programok kidolgozása, megszervezése, szponzorációs célok meghatározása és végrehajtása
  • Marketingkommunikációs kampányok, projektek és aktivitások stratégiai felügyelete, tervezés, végrehajtatás
  • A marketing és kommunikációs osztály költségvetésének előkészítése, betartásának felügyelete

Elvárásaink

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 5 éves, multinacionális vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat marketing/PR területen
  • Kiváló kommunikációs készség, tárgyalási képesség, kiváló íráskészség
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Jó szervező-, problémamegoldó képesség, gyakorlatias gondolkodás
  • Proaktivitás, kreativitás, eredményközpontúság