Kommunikációs gyakornok

A németországi központú Allianz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója. Több mint 70 országban 140 000 munkatársa áll közel 86 millió ügyfele rendelkezésére. A kelet-közép-európai régióban a legjelentősebb biztosítócsoport, és számos országban, köztük Németországban és Magyarországon is piacvezető.

Az Allianz magyarországi csoportjának tagjai, az Allianz Hungária Zrt., az Allianz Alapkezelő Zrt., az Allianz Hungária Önkéntes Nyugdíjpénztár, az Allianz Egészség-és Önsegélyező Pénztár és az Allianz Foglalkoztatói Nyugdíjszolgáltató Zrt. termékeikkel és szolgáltatásaikkal széleskörű pénzügyi megoldásokat nyújtanak ügyfeleiknek.

Ahhoz, hogy a lehető legmagasabb színvonalon tudjuk ügyfeleinket kiszolgálni, az egyik legfontosabb tényező emberi erőforrásaink hatékonysága. Hisszük, hogy sikereink munkatársaink alapos szaktudásán, pontos, ügyfélközpontú napi munkáján és a csapatmunkán alapulnak.

Allianz - Allianz gyakornok

Amennyiben főiskolai/egyetemi hallgató vagy, vagy tanulmányaidat éppen befejezted és gyakorlati tudásra szeretnél szert tenni, ismerd meg gyakornoki programunkat!

Amit ajánlunk:

      • Megismerheted Magyarország piacvezető biztosítójának működési folyamatait
      • Betekintést nyerhetsz az adott terület feladataiba
      • Kihívást jelentő, változatos feladatokat végezhetsz
      • Elismert, nagy tapasztalattal rendelkező vezetőktől tanulhatsz
      • Személyes mentor segíti fejlődésed
      • Lelkes, dinamikus csapat részese lehetsz

Téged keresünk, ha:

    • Főiskolai/egyetemi hallgató vagy, vagy tanulmányaidat éppen befejezted
    • Érdekel a marketing és a kommunikáció izgalmas világa
    • Szereted a pörgést és a nyüzsgést
    • Jó kommunikációval rendelkezel, beszélsz angolul és kiváló az íráskészséged
    • Szereted átlátni, megérteni a komplex folyamatokat
    • Pontosan végzed munkádat, és felelősséget vállalsz érte
    • Magabiztos MS Office tudásod van

Terület

Részt vehetsz a Marketing és kommunikációs osztály feladataiban, ahol akár a gyakorlatban is tesztelni tudod ötleteidet, tanulhatsz tapasztalt kollégáktól egy fiatal csapatban.

 Ezekben a feladatokban dolgozhatunk együtt:

  • belső kommunikációs szövegek megfogalmazása
  • rendezvények előkészítése és lebonyolítása
  • közösségi média az üzleti szektorban

A többi osztállyal való közös munka során ráadásul a pénzügyekről is sokat tanulhatsz!

Mennyi ideig tart?

A program 3-6 hónapra szól, a program lezárultával határozatlan idejű munkaszerződés megkötésére nyílhat lehetőség.

Mikor kezdődik a program?

Megegyezés szerint folyamatosan.

Hogyan épül fel a program?

A gyakorlat során az adott terület szakértőjének irányítása alatt önállóan végzed majd munkádat, és egyre összetettebb feladatok elvégzésén keresztül nyersz mind teljesebb képet az adott terület működéséről. Természetesen mind személyes mentorod, mind pedig a kollégák is folyamatosan segítik egyéni fejlődésed, de a szorgalmadra és nyitottságodra is szükséged lesz. Az adott területen kívül a kapcsolódó társterületek munkájába is bepillantást nyerhetsz majd.

Hogyan történik a kiválasztás?

Ha úgy érzed, hogy megfelelsz a munkakör követelményeinek, és szívesen részt vennél a terület munkájában, szakmai önéletrajzod a www.allianz.hu Karrier oldalán, a pozíció leírása alatt található „Jelentkezem” gombra kattintva küldheted el.

Az elvárásoknak megfelelő pályázók személyes interjún vesznek részt, ahol a terület vezetőjével és HR-generalistájával találkoznak. A kiválasztás eredményéről minden jelentkezőt tájékoztatunk, a sikeres jelöltekkel pedig egyénileg egyeztetünk a kezdés időpontjáról.

A jelentkezési határidő 2019. március 15.

A jövőd a Te kezedben van!