Kárrendező

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti központjába, teljes munkaidős munkavégzésre keres kárrendezőt.

Területünk feladata, hogy biztosítsuk a kárrendezési szolgáltatást vállalati Ügyfeleink számára és egy káresemény során szakmai segítséget nyújtsunk a gyors helyreállításban, a kárt szenvedett személy kártérítésében. Ismered az értékesítést, az állománykezelést, a szerződési feltételeket? Szívesen részt vennél a folyamat további részében?

Allianz - Gépjármű kárszakértő

Főbb feladatok

  • A vállalati ügyfelek vagyon- és felelősség kárainak elbírálása, a kárrendezési folyamat menedzselése
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, értékesítő partnerekkel, szakértőkkel, valamint a társterületekkel
  • Állásfoglalások készítése

Elvárások

  • Biztosítónál szerzett szakmai tapasztalat (kárrendezés, vagy vállalati biztosítások területe) és/vagy felsőfokú végzettség (például műszaki, jogi, gazdasági, pénzügyi, vagy külkereskedelmi végzettség)
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfélcentrikus hozzáállás
  • Folyamatszemléletű gondolkodás
  • Jó elemző és logikai készség
  • Precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás
  • Építőipari projektekben való részvétel, folyamatmenedzsmentben szerzett tapasztalat