Üzemeltetési munkatársat keresünk

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre keres Junior üzemeltetési munkatársat

Allianz - Üzemeltetési munkatárs

Feladatok

  • Energia fogyasztások regisztrálása, elemzése, veszteségforrások feltárása, javaslattétel
  • Karbantartási munkák műszaki előkészítésében, árajánlatok műszaki felülvizsgálatában való részvétel
  • Üzletkötői hálózat ingatlanainak felülvizsgálata, ingatlanismertető összeállítása
  • Ingatlanüzemeltetési tevékenység ellátása országosan (gépészet, üzemeltetés, számlázás, ingatlangazdálkodás)
  • Meglévő bérlőkkel kapcsolatos napi szintű feladatok ellátása
  • Közreműködés, adatszolgáltatás az éves üzemletetési terv összeállításában
  • Közreműködés a hatóságokkal való kapcsolattartásban
  • ISO 50001 energiagazdálkodási rendszerhez kapcsolódó adatszolgáltatások összeállítása, adminisztráció
  • Épületfelügyeleti rendszer megismerése, ellenőrzés szintű kezelése

Elvárásaink

  • Felsőfokú műszaki végzettség (szerkezet-építőmérnök vagy, építész vagy, épületgépész, vagy gépész, vagy energetikus)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Pontos munkavégzés
  • Önállóságra való törekvés
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Megbízhatóság
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Előnyök

  • ArchiCAD program felhasználói szintű ismerete
  • Épületek energiatakarékos üzemeltetésben szerzett ismeretek