Informatikai munkatárs

Az Allianz Csoport szakértő csapatába keres az Allianz Hungária Önkéntes Nyugdíjpénztár budapesti központjába Informatikai munkatársat.

Allianz - Rendszertámogatót (üzemeltetési és helpdesk területre)

Főbb feladatok

  • Informatikai változáskezelő szerepkör betöltése: Libra, AIR és webes fejlesztések szoftverkomponenseinek, adatbázis objektumainak élesítési eljárásának üzemeltetése
  • Élesítendő szoftverkomponensek ellenőrzése vonatkozó TRAC ticket tartalmához képest (verziók ellenőrzése)
  • Libra, AIR felhasználói jogosultságok karbantartása, kapcsolódó adminisztráció vezetése
  • Pénztári felhasználók hibajelzéseinek elsődleges hibabehatárolása, önálló eszkalálás csoportvezető, rendszerszervező-fejlesztők illetve a kiszervezett üzemeletetők felé (Helpdesk, QC rendszerek, Aztec)
  • Lekérdezések, riportok, segédanyagok készítése
  • Informatikai nyilvántartások adminisztrálása

Elvárásaink

  • Minimum középfokú informatikai képzettség, vagy annak megfelelő gyakorlati tudás
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás (szakmai szövegértés a munkakör betöltésének alapfeltétele)
  • MS Office rendszerek felhasználói szintű ismerete (Outlook, Excel, Word)
  • Oracle SQL, PL SQL Developer környezet ismerete lekérdezés-készítés szintjén elvárt (más pl. MS SQL adatbázis kezelő ismerete előny)
  • Pontos, precíz munkavégzés, rugalmasság

Előnyt jelent

  • PL/SQL nyelv ismerete