Gépjármű kárszakértő (megbízási szerződéssel)

Az Allianz Hungária Zrt. megbízásos jogviszonyban keres gépjármű kárszakértőt.

Allianz - Gépjármű kárszakértő

A németországi központú Allianz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója. Több mint 70 országban 148 000 munkatársa áll közel 83 millió ügyfele rendelkezésére.

Az Allianz Hungária Zrt. 2015-ben elnyerte a Legjobb Munkahely címet. A nemzetközileg élen járó Allianz Csoport tagjaként a hazai biztosítási piac meghatározó szereplője. Többszörös Superbrands és Business Superbrands díjas, háromszoros Best of Call Centers díjas a GfK Hungária Piackutató Intézet Top 10 Call Center versenyében a biztosítók között, valamint 2014-ben az "Az Év Fogyasztóbarát Biztosítója" cím tulajdonosa.

Főbb feladatok

  • A gépjármű-biztosítási károk helyszíni felmérése
  • A gépjármű-biztosítási károkkal kapcsolatos kárszámítások és elszámolások elvégzése
  • A kárfelméréssel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás a társterületekkel

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépjármű)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Saját gépkocsi
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Proaktív, agilis, önálló munkavégzés
  • Pontosság, precizitás
  • Gyors tanulási képesség, nyitottság az új feladatokra
  • Problémamegoldó képesség, gyakorlatias gondolkodás

Amit kínálunk

  • teljesítményalapú értékelés
  • egyéni felelősség
  • megbízási szerződés
  • kötetlen munkaidő

Munkavégzés helye

  • Győr és Győr-Moson-Sopron megye területe, ill. Szeged és Csongrád megye területe, ill. Miskolc és Borsod-Abaúj-Zemplén megye területe, ill. Kecskemét és Bács-Kiskun megye területe.

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a követelményeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi email címre:

E-mail: karrier@allianz.hu