Gépészmérnököt keresünk

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre keres Gépészmérnököt.

Allianz - Junior aktuárius

A németországi központú Allianz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója. Több mint 70 országban 140 000 munkatársunk áll közel 86 millió ügyfelünk rendelkezésére.

A nemzetközi Allianz Csoport tagjaként az Allianz Hungária Zrt. a magyar biztosítási piac piacvezető biztosítója. Sokszoros Superbrands és Business Superbrands díjasak vagyunk, ügyfeleink pedig folyamatosan honorálják az ügyfélközpontúság és a digitalizáció terén végzett törekvéseinket, így az Allianz az ügyfélkiszolgálást és innovációt díjazó közönségszavazások állandó dobogós helyezettje.

A szakmai elismerések mellett ugyanakkor munkatársaink megbecsülését is kiérdemeltük:  Legjobb Munkahely címmel jutalmaztak minket.

Főbb feladatok

  • Ingatlanüzemeltetési tevékenység ellátása az országosan (gépészeti, üzemeltetési, ingatlangazdálkodási projektek önálló felügyelete, menedzselése, ellenőrzése)
  • Ingatlanfejlesztések előkészítése, lebonyolítás és ellenőrzés, pénzügyi elszámolás
  • ISO 50001 energiairányítási feladatkör ellátása
  • Gépészeti, épületgépészeti, épületfelügyeleti rendszerek működtetése
  • Projektekkel kapcsolatos adminisztráció

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (gépész, épületgépész, vagy létesítményüzemeltető)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (aktív, írásban és szóban)
  • Épületüzemeltetési, ingatlangazdálkodási vagy épületgépészeti tervezői-kivitelezői területen szerzett tapasztalat
  • Problémamegoldó készség
  • Erős felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontosság, precizitás

Előnyt jelent

  • Utazási hajlandóság (vidéki projektek)
  • Autocad, vagy Archicad ismeret
  • Költségvetés készítésben való jártasság