Folyamatmenedzser munkatársat keresünk

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre keres Folyamatmenedzsert.

Allianz - Folyamatmenedzser

Feladatok

  • A lakossági gépjármű-biztosításokhoz kapcsolódó üzleti folyamatok kialakításában, optimalizálásában való részvétel
  • Termékfejlesztések támogatása
  • Üzleti specifikációk készítése, egyeztetése, köröztetése
  • IT rendszerek tesztelése a termékfolyamatokhoz kapcsolódóan
  • A társterületekkel való folyamatos és hatékony kapcsolattartás
  • Az anyavállalattal közös projektekben való részvétel

Elvárásaink

  • Felsőfokú műszaki, gazdasági vagy informatikai végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Határozottság, lendületes munkavégzés
  • Kiemelkedő elemző képesség, rendszerszemlélet
  • Önállóság, proaktivitás
  • Kitűnő és gyors problémamegoldó képesség
  • Ügyfélközpontúság

Előnyt jelent

  • A gépjármű-biztosítási illetve a nem-életbiztosítási folyamatok ismerete
  • Minimum 1-2 éves, folyamatmenedzsmentben/projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat