Fogyasztóvédelmi munkatársat keresünk

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre keres Fogyasztóvédelmi szakreferens munkatársat.

Allianz - Szakreferens

Feladatok

  • Ügyfélpanaszok kezelése, részletes kivizsgálása és határidőre történő megoldása
  • Kapcsolatfelvétel és rendszeres kommunikáció az ügyfelekkel (nemzetközi szinten is)
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal
  • Szükség szerint statisztikák, elemzések, visszacsatolások készítése
  • Részvétel a területet érintő nemzetközi projektekben

Elvárásaink

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Ügyfélcentrikus, empatikus hozzáállás, kiváló kommunikáció
  • Magas szintű problémamegoldó készség, jó stressztűrő képesség, terhelhetőség
  • Készségszintű számítógépes ismeretek -  MS Word, Excel, PowerPoint használata

Előnyt jelent

  • Ügyfélszolgálati területen, call centerben, biztosítónál szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás, és/vagy egyéb idegen nyelv ismerete
  • Compliance ill. biztosítási jogi ismeretek
  • Biztosítási rendszer- és termékismeret