Értékesítés támogató munkatársat keresünk

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre keres Értékesítés támogató munkatársat (bejövő telefonhívások kezelésére).

Allianz - Értékesítés támogató

Feladatok

  • Információnyújtás biztosítási termékekkel, folyamatokkal kapcsolatban megbízott partnerek, üzletkötők és alkuszok részére
  • Híváskezelés
  • Az értékesítési tevékenység - ajánlatfelvétel, szerződés-gondozási feladatok - támogatása
  • Biztosítói rendszerek használatának támogatása

Elvárásaink

  • Minimum középfokú végzettség
  • Fejlett kommunikációs készség
  • Támogatói szemlélet, logikus gondolkodás, tanulási képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyt jelent

  • Biztosító társaságnál ügyfélszolgálati vagy adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Telefonos ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Lakossági vagyon (gfb, casco, lakásbiztosítás) termékismeret
  • Biztosítói üzleti rendszerek ismerete