Értékesítés-fejlesztési referens

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti központjába keres Értékesítés támogató munkatársat.

Allianz - Értékesítés támogató

A németországi központú Allianz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója. Több mint 70 országban 148 000 munkatársa áll közel 83 millió ügyfele rendelkezésére.

Az Allianz Hungária Zrt. 2015-ben elnyerte a Legjobb Munkahely címet. A nemzetközileg élen járó Allianz Csoport tagjaként a hazai biztosítási piac meghatározó szereplője. Többszörös Superbrands és Business Superbrands díjas, háromszoros Best of Call Centers díjas a GfK Hungária Piackutató Intézet Top 10 Call Center versenyében a biztosítók között, valamint 2014-ben az "Az Év Fogyasztóbarát Biztosítója" cím tulajdonosa.

Feladatok

  • Az értékesítési szakterületek számára szükséges informatikai funkciók biztosítása.
  • Az értékesítési csatornák informatikai fejlesztésekkel és a napi üzletmenettel kapcsolatos igényeinek folyamatos nyomon követése, elemzése és megvalósítása.
  • Folyamatos kapcsolattartás és igényegyeztetés az értékesítési csatornákkal, ill. a társ területekkel.
  • Az értékesítési- és értékesítés-támogatással kapcsolatos folyamatok rendszeroldali megvalósításának összehangolása.
  • A támogató rendszerek fejlesztésének és továbbfejlesztésének koordinálása.
  • Rendszer hibák kezelésében igény esetén szakmai állásfoglalás.

Elvárásaink

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 éves, hasonló területen, biztosítónál szerzett szakmai tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Proaktivitás, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség, csapatmunka
  • Érdeklődés a technológiai innovációk iránt.

Előnyt jelent

  • Biztosítási vagy banki értékesítésben szerzett tapasztalat