Elemző munkatársat keresünk

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre keres elemzőt.

Allianz - Elemzési munkatárs

A németországi központú Allianz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója. Több mint 70 országban 140 000 munkatársunk áll közel 86 millió ügyfelünk rendelkezésére.

A nemzetközi Allianz Csoport tagjaként az Allianz Hungária Zrt. a magyar biztosítási piac piacvezető biztosítója. Sokszoros Superbrands és Business Superbrands díjasak vagyunk, ügyfeleink pedig folyamatosan honorálják az ügyfélközpontúság és a digitalizáció terén végzett törekvéseinket, így az Allianz az ügyfélkiszolgálást és innovációt díjazó közönségszavazások állandó dobogós helyezettje.

A szakmai elismerések mellett ugyanakkor munkatársaink megbecsülését is kiérdemeltük:  Legjobb Munkahely címmel jutalmaztak minket.

Feladatok

  • Az igazgatóság partneri körébe tartozó biztosításközvetítők teljesítményének monitorozása, aktivitásának elemzése, a jutalék-elszámolásának támogatása
  • Adatbázisok, értékesítési elemzések, riportok, kimutatások készítése
  • A jutalékelszámoló rendszer karbantartása, ellenőrzése
  • IT fejlesztésekben való közreműködés
  • Együttműködés és rendszeres kapcsolattartása partner területekkel

Elvárásaink

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Biztosítási alapismeretek
  • Legalább 3 éves hasonló területen, biztosítónál szerzett szakmai tapasztalat (értékesítés-elemzés, jutalék-elszámolás)
  • Haladó számítógépes ismeretek (Ms. Office), érdeklődés az IT terület iránt
  • Analitikus gondolkodásmód, jó elemzőkészség
  • Rendszerszemlélet és összefüggésekben való gondolkodás
  • Proaktivitás, önálló munkavégzés, támogató attitűd

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás