Compliance asszisztens

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre keres Compliance asszisztenst.

Allianz - Szerződéskezelési munkatárs

A németországi központú Allianz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója. Több mint 70 országban 140 000 munkatársunk áll közel 86 millió ügyfelünk rendelkezésére.

A nemzetközi Allianz Csoport tagjaként az Allianz Hungária Zrt. a magyar biztosítási piac piacvezető biztosítója. Sokszoros Superbrands és Business Superbrands díjasak vagyunk, ügyfeleink pedig folyamatosan honorálják az ügyfélközpontúság és a digitalizáció terén végzett törekvéseinket, így az Allianz az ügyfélkiszolgálást és innovációt díjazó közönségszavazások állandó dobogós helyezettje.

A szakmai elismerések mellett ugyanakkor munkatársaink megbecsülését is kiérdemeltük:  Legjobb Munkahely címmel jutalmaztak minket.

Főbb feladatok

    • A csalásellenes és a korrupcióellenes koordinátor munkájának támogatása
    • Részvétel a pénzmosás elleni tevékenységben
    • Az oktatások lebonyolításában történő közreműködés
    • Nyilvántartások vezetése, egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárásaink

    • Középfokú végzettség
    • 3-5 év munkatapasztalat
    • Középfokú angol nyelvtudás (elsősorban írásban)
    • Megbízható, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
    • Feladatorientáltság, önállóság, rugalmasság

Előnyt jelent

    • Compliance területen szerzett tapasztalat
    • Biztosítási területen szerzett tapasztalat
    • Ügyvédi irodában szerzett tapasztalat
    • Jogi asszisztensi végzettség