Back office munkatárs

Az Allianz budapesti központjának Alapkezelőjéhez keres Back office munkatársat.

Allianz - Irodai felülvizsgáló kárszakértő

Főbb feladatok

  • Az Allianz Alapkezelő Back Office tevékenységébe tartozó feladatok ellátása.
  • Értékpapír tranzakciók elszámolása.
  • Értékpapírtranszferek, pénzátutalások lebonyolítása.
  • Befektetésekhez kapcsolódó nyilvántartások naprakész vezetése.
  • Nettó eszközérték számítás.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Értékpapír területen, vagyonkezelői back office területen vagy letétkezelői területen szerzett 1 éves tapasztalat
  • Haladó szintű Excel ismeretek
  • középfokú szakmai angol nyelvtudás
  • Analitikus szemlélet
  • Precizitás

Előnyt jelent

  • Középfokú szakmai angol nyelvtudás
  • Tőzsdei szakvizsga és értékpapír jogi vizsga megléte