Aktuáriust keresünk

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre keres (Junior) aktuáriust.

Allianz - Aktuárius

Feladatok

  • Aktív részvétel a Biztosító aktuáriusi folyamataiban
  • Közreműködés a biztosítástechnikai tartalékok kalkulációjában
  • Az IFRS 17 bevezetésével kapcsolatos feladatok támogatása
  • Angol nyelvű jelentések, riportok készítésében való aktív közreműködés

Elvárásaink

  • Felsőfokú aktuáriusi/matematikusi végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Erős számítástechnikai ismeretek
  • Jó elemzőkészség, analitikus gondolkozás

Előnyt jelent

  • Biztosítástechnikai tartalékok kalkulációjának ismerete
  • IFRS 17 standard ismerete
  • 1-3 év aktuáriusi területen szerzett tapasztalat