Adminisztrátor

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre keres Adminisztrátort.

Allianz - Irodai felülvizsgáló kárszakértő

Főbb feladatok

  • A jogi igazgatóság ügyviteli és adminisztrációs feladatainak ellátása
  • A belső jogászok és a külső ügyvédek munkájának hatékony támogatása
  • Nyilvántartások vezetése, egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Pontosság, precizitás
  • Monotónia tűrés
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • Jogi területen szerzett tapasztalat
  • Biztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Ügyvédi irodában szerzett tapasztalat
  • Jogi asszisztensi végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás (elsősorban írásban)